хол Київської обласної державної адміністрації. Групи УНЗ-18-Г1 та УНЗ-18-Г2

5 березня 2019 року здобувачі освітньої програми «Управління навчальним закладом» на запрошення свого одногрупника, Олега Трачука, взяли участь у відкритті  фотопроекту: «Янголи та Берегині»

Янголи - діти з інвалідністю- переселенці з окупованої території Луганської та Донецької областей

Берегині - жінки військовослужбовці, військові капелани, військові медики, психологи, ветерани АТО, які опікуються проблемами дітей з інвалідність, в тому числі і в, так званої, "сірої зоні".

Експозиція складалася з 12 банерів (180х80 см), на кожному з яких зображена дитина разом з жінкою-воїном.

Розміщена виставка була організована у холі Київської обласної державної адміністрації.

Окрім здобувачів освітньої програми «Управління навчальним закладом» у відкритті фотопроекту також взяли участь керівництво області, депутати, представники громадських організацій, журналісти, ветерани АТО, військовослужбовці ЗСУ, представники сімей, які виховують дітей з інвалідністю.

Треба зауважити, що цей Проект не є ні політичним, ні комерційним, ні грантовим, а несе в собі виключно соціальну спрямованість і створений з ініціативи батьків дітей-переселенців з інвалідністю на волонтерських засадах.

Автор і керівник проекту - Олег Трачук (здобувач Університету менеджменту освіти (група УНЗ -18), вимушений переселенець з Луганська, інвалід II групи, який виховують двох дітей з інвалідністю)