Виїзний семінар кафедри, Святошинської районної державної адміністрації у місті Києві на базі закладів дошкільної освіти № 179 та № 669 м. Києва. Групи УНЗ-17-Г1 та УНЗ-17-Г2

Як має виглядати сучасний садок? Які існують нагальні проблеми дошкільної освіти? Як вирішуються питання наступності загальної середньої та дошкільної освіти? Як ефективно організувати внутрішній контроль у закладі дошкільної освіти і чи він потрібен взагалі?

Всі ці питання було порушено на спільному виїзному семінарі кафедри педагогіки, управління та адміністрування та управління освіти, мололі та спорту Святошинської у місті Києві районної державної адміністрації для керівників дошкільної освіти Київщини, Харківщини, Рівненщини, Херсонщини та Чернівців - здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом» на чолі із координаторм програми Тетяни Махині на базі ДНЗ 179 та 669 міста Києва.

Під час роботи семінару учасники мали можливість ознайомитися із інфраструктурою щойновідновленого за кошти державного бюджету ДНЗ 179, що урочисто відкрився 10 квітня цього року. Заклад оснащено сучасними меблями, що гармонує з кольоровою гамою кімнат, відкриттям для багатьох стала кімната сенсорики та сучасна побутова техніка.

Безпосередньо семінар проходив у санаторному ДНЗ 669, де учасники ознайомилися з організацією внутрішнього контролю, особливостями роботи колективу та специфікою ДНЗ санаторного типу.

Колектив кафедри та наші здобувачі щиро вдячні завідувачу сектору з питань дошкільної освіти М.Ю. Гамовій та керівникам ДНЗ 179 та 669 за гостинний атмосфері та можливості переняти їх неоцінений практичний та управлінський досвід.

Особлива подяка Валентині Григорівні Бобир, головному спеціалісту відділу загальної середньої освіти управління освіти, мололі та спорту Святошинської у місті Києві районної державної адміністрації, ВИПУСКНИЦІ кафедри 2014 року, за сприяння в організації цієї зустрічі та майстер-класу з управління «тандем»!

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!