Введенська гімназія № 107. Група УНЗ-18-Г1, УНЗ-18-Г2

Пишаємося нашими випускниками!

Неймовірні емоції та надзвичайна гордість переповнює, коли вкотре переконуєшся, що та теорія, якої навчали здобувачів вищої освіти в Університеті реалізується у закладах освіти!

Щира подяка випускниці кафедри педагогіки, управління та адміністрування 2018 року, заступнику директора гімназії Ларисі Кириловій за представлення локації «Альтернативні батьківські збори, а ні ЗУСТРІЧІ», в основі яких закладена філософія: «гімназія Веденська 107 - територія твого успіху»

Пишаємося й тим, що саме пані Лариса є одним із координаторів від гімназії Всеукраїнського експерименту «Мультипрофіль», про який більшість наших сьогоднішніх здобувачів дізналися саме завдяки відвідуванні данного закладу.

Пишаємося успіхами впровадження реформ НУШ випускницею кафедри педагогіки, управління та адміністрування 2018 року Оксана Николаева ! Ваша локація «Безпечна школа» була вкрай актуальна, а учасники зустрічі озброїлися практичними вправами по профілактиці булінгу у закладі освіти.

Ну і звичайно ж, головний натхненний педагогічного колективу, ініціатор зустрічі - директор гімназії Введенська 107 пані Катерині Василівні Спітковській, Ваші практичні поради та досягнення всього колективу на локації «Управлінський хакатон або Як ламати стереотипи?» остаточно приголомшили наших здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Управління навчальним закладом».

Щира вдячність колективу гімназії Введенська за гостинний прийом та бажання ділитися своїм досвідом з нашими випускника!