СПІЛЬНИЙ ПРОЄКТ ННІМП ДЗВО «УМО» З КАТОЛИЦЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ІМЕНІ ІОАННА ПАВЛА ІІ У М. ЛЮБЛІН (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

СПІЛЬНИЙ ПРОЄКТ ННІМП ДЗВО «УМО» З КАТОЛИЦЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ІМЕНІ ІОАННА ПАВЛА ІІ У М. ЛЮБЛІН (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України на підставі співпраці  з Католицьким університетом імені Іоанна Павла ІІ у м. Люблін запрошує до участі в освітньому проєкті заклади загальної середньої освіти сільської місцевості.

Метою проєкту  є створення інтернаціональної команди закладів загальної середньої освіти, робота якої буде спрямована на впровадження концепції аксіологічної освіти та виховання, яке ґрунтується на цінностях практики функціонування школи у сільській місцевості та на обміні досвідом у цій сфері.

Даний проєкт від Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України реалізується на базі кафедр: публічного управління і проєктного менеджменту (координатор проєкту проф. кафедри О. Дубініна); економіки, підприємництва та менеджменту (координатор проєкту зав. кафедри Т. Бурлаєнко); педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти (координатор проєкту зав. кафедри І. Сіданіч).

Кожна школа-учасник отримає від кафедри Католицького університету імені Іоанна Павла ІІ у м. Люблін методичні матеріали. Для директорів та вчителів шкіл кафедри ННІМП ДЗВО «УМО»(м. Київ, Україна) та КУЛ (Республіка Польща) проведуть дидактичний семінар, метою якого буде надання змістовної підтримки вчителям, школам і створення можливості для обміну досвідом.

Семінар проводитиметься дистанційно. Найцікавіші напрацювання вчителів будуть опубліковані в електронному вигляді на сайті кафедр, а за можливістю – і книжковим виданням. Кожен учасник отримає сертифікат про участь у семінарі з переліком набутих компетентностей.

Просимо надсилати заявки відповідно до зразка щодо участі у проєкті до 22 лютого 2023 року на електронні пошти  кординаторів:

o_dybinina@ukr.net Оксана Дубініна

tburlaenko@ukr.net Тетяна Бурлаєнко

2363395@ukr.net Ірина Сіданіч

Все буде Україна!