У ННІМП ВІДБУВСЯ ВИПУСК ЗДОБУВАЧІВ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОНП «СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА (ЗА НОЗОЛОГІЯМИ)»

У ННІМП ВІДБУВСЯ ВИПУСК ЗДОБУВАЧІВ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОНП «СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА (ЗА НОЗОЛОГІЯМИ)»

11 лютого 2023 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувся випуск 34 здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти ОНП «Спеціальна освіта (за нозологіями)».

Церемонія вручення дипломів пройшла у конференц-залі Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

 Захід пройшов у змішаному форматі.

Розпочала урочистості, з нагоди вручення дипломів, директорка ННІМП, кандидатка педагогічних наук, доцентка Тетяна Рожнова.

На початку заходу прозвучав гімн України. Наразі  він має особливе звучання, адже кожен розуміє, що завдячуємо ми нашим ЗСУ за можливість навчатися та працювати….

 Усі присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв за незалежність України хвилиною мовчання.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих, член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України - Микола Кириченко, який побажав магістрам долати достойно всі перешкоди, не зупинятись на досягнутому, продовжити навчання на інших ОПП та в аспірантурі університету, не забувати наш заклад, який завжди відкритий для випускників. А головне -  перемоги для України.

У своєму виступі директорка ННІМП Тетяна Рожнова відмітила, що кожен випуск відрізняється своїми яскравими особистостями, Інститут пишається усіма своїми випускниками. Директорка зазначила, що в умовах воєнного стану всі здобувачі вищої освіти активно доєднувались до навчання, виходили на зв’язок з бомбосхович, укриттів, робили все, щоб не зірвати освітній процес.

Цікаво провела Тетяна Рожнова традиційну церемонію перекидання «китиць» на «конфедератках». Після якої прозвучав гімн студентів Gaudeamus.

Магістрів привітала завідувачка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, докторка педагогічних наук, професорка Ірина Сіданіч.

На вручення дипломів доєдналися в онлайн-форматі: перший гарант ОНН ННІМП, «Спеціальна освіта (за нозологіями)», доктор педагогічних наук, професор Віктор Гладуш та куратор групи, кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Дубовський.

Віктор Антонович акцентував увагу присутніх, що сьогодні, в умовах воєнного стану, підготовка фахівців саме зі спеціальності «Спеціальна освіта», як ніколи, є актуальною, він запросив випускників продовжити свої наукові дослідження в умовах аспірантури.

Сергій Олександрович побажав магістрам нових успіхів, подякував за їхню активність під час занять.

Емоційним був виступ гаранта ОНП, куратора групи, професора кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника Алли Висоцької. Алла Михайлівна подякувала магістрам за їхню надзвичайну відповідальність, високий рівень підготовлених кваліфікаційних робіт, за їхню душевність та щирість.

Привітали випускників також: доцент кафедри, кандидат педагогічних наук Тетяна Волотовська та методист вищої категорії навчально-методичного відділу – Тетяна Мельник, а також випускники 2017 року зі спеціальності «Педагогіка вищої школи», спеціалізації «Християнська педагогіка».

Для вручення дипломів був запрошений ректор ДЗВО «Університету менеджменту освіти» Микола Кириченко.

Випускники подякували ректорату, викладачам та співробітникам ННІМП за високий професіоналізм, доброзичливу атмосферу, яка панує в ННІМП, а на завершення була виконана пісня жестовою мовою у виконанні Катерини Храпач..

ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ, бажаємо їм успіху, миру у серці, миру на нашій землі після спільної перемоги, і щоб кожен у подальшому професійному зростанні реалізовувався як професіонал і особистість! 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!