Психологічна допомога в умовах воєнного стану

Психологічна допомога в умовах воєнного стану

На базі кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України пропонується психологічна допомога для людей, які постраждали від російської агресії та потребують психологічної підтримки, а також здійснюється психологічний супровід учасників освітнього процесу в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та в Україні загалом в умовах воєнного стану.

І. У процесі науково-педагогічної роботи на кафедрі психології та особистісного розвитку ННІМП університету організовано:

  • надання безкоштовної психологічної допомоги для людей, які постраждали від російської агресії та потребують психологічної підтримки. Залишити заявку на безкоштовну психологічну підтримку можна на сайті за лінком http://pointpsy.online/. Після оформлення заявки у найближчий час спеціаліст зателефонує та надасть психологічну допомогу.
  • проведення індивідуальних психологічних консультацій та щотижневих зустрічей-консультацій викладачами кафедри з учасникам освітнього процесу та випускникам ННІМП ДЗВО «УМО» в період воєнного стану. Розклад консультацій розміщений на сайті за посиланням http://umo.edu.ua/images/content/student/graf_konsult/2022.01.12.pdf.

ІІ. Надання психологічної допомоги в межах діяльності безкоштовної Психологічної служби «PSY U2»:

– проведення щопонеділка онлайн зустрічей в межах діяльності Психологічної служби «PSY U2» (доцент Сухенко Я.В., доцент Хілько С.О.).

Запис на індивідуальну психологічну консультацію від фахівців Психологічної служби «PSY U2» за тел.0677330363 або 0930802142.

Психологічна служба «PSY U2» почала функціонувати з березня 2020 року на базі кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (http://umo.edu.ua/psikhologhichna-sluzhba-psy-u2), ще більше активізувала свою роботу під час воєнного стану в Україні.

Функціонування психологічної служби «PSY U2» дає можливість надавати допомогу всім, хто зазнав насильства від російської агресії, допомогу в стресових ситуаціях, у яких наразі перебуває багато українців, у тому числі здобувачі вищої освіти, працівники університету, а також дає можливість підготовки кваліфікованих психологів у рамках організаційно-відмінних форм виробничої та переддипломної практики, проведення психологічних консультацій здобувачам вищої освіти, здійснення психологічного супроводу процесу навчання, тематичних занять, круглих столів, дискусій з питань освіти, підготовки та професійного розвитку фахівців, семінарів, конференцій, форумів, адаптації та поширення інноваційних програм і проєктів, розробки науково-теоретичних і науково-практичних підходів в області психології, поширення інформації про впровадження новітніх психолого-педагогічних технологій в освітній процес, різних форм обміну досвідом інноваційної діяльності (педагогічні майстерні, консиліуми, практикуми, майстер-класи тощо) та інших форм роботи.

Члени психологічної служби «PSY U2» є фахівцями в галузі психології, що мають відповідну вищу освіту та мають відповідний досвід практичної роботи, практику надання допомоги, учасникам АТО, які потребували психологічної допомоги, рівень розвитку практичних навиків надання психологічної допомоги та здійснення екологічного психологічного супроводу клієнтів, що становить значний потенціал для ефективного розвитку професійних фахових знань та практичних навиків при підготовці майбутніх психологів.

Запис на безкоштовну психологічну консультацію на базі школи Екофасилітації професора Лушина П.В. за тел.0962686525. Лінк для реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdl8wuzs6LJSC2w5gDfs4rykObYRZGTE4UX1ojkMfUOmZ9riw/viewform

Ми зібрали небайдужих професіональних психологів з великим досвідом роботи, які хочуть допомогти кожному в цей складний для країни час.