У ННІМП ВІДБУЛИСЯ ЗУСТРІЧІ ЗІ СТАРОСТАМИ ТА КУРАТОРАМИ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП

У ННІМП ВІДБУЛИСЯ ЗУСТРІЧІ ЗІ СТАРОСТАМИ ТА КУРАТОРАМИ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП

20 січня 2023 року, на платформі Google meet, відбулися онлайн-зустрічі зі старостами та кураторами академічних груп Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

         Нараду провела Віра Драгунова – заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП, доцент кафедри менеджменту освіти і права ЦІПО ДЗВО «УМО». На нараду було запрошено Тетяну Рожнову - директора ННІМП ДЗВО «УМО».

         Тетяна Рожнова подякувала старостам академічних груп за активну роботу зі своїми групами, кураторам академічних груп  - за оперативну роботу зі здобувачами вищої освіти,  підтримку та заохочення їх до освітньої, наукової, національно-патріотичної роботи. 

 На нараді першочерговий акцент ставився на відпрацюванні комплексного, системного алгоритму по роботі з боргами серед здобувачів вищої освіти як за надання освітніх послуг, так і за проживання у гуртожитку ДЗВО «УМО». Також мова йшла про забезпечення подачі кураторами академічних груп звітної інформації про виконану ними роботу, у період з15 вересня 2022 року по 15 січня 2023 року. Це має сприяти здійсненню оперативного контролю над реалізацією навчально-виховної роботи зі здобувачами вищої освіти ННІМП ДЗВО «УМО», формування комплексного, системного підходу щодо розв’язання проблемних питань тощо.

         Під час зустрічей були окреслені шляхи вдосконалення навчальної та виховної роботи зі здобувачами вищої освіти ННІМП у 2023  році. Кураторами академічних груп винесено питання проблем студентської молоді у кризовий час, окреслено спільні ідеї навчально-виховних проєктів та шляхи їх реалізацї. 

Нарада пройшла плідно зі спрямованістю на спільне вирішення обговорених питань

     Продовжуємо працювати, аби кожен студент, перебуваючи далеко від дому та стін рідного Інституту, відчував себе потрібним і важливим для України.

     Щиро дякуємо нашим кураторам за відданість, мудрість, наполегливість і міць!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!