У ННІМП ПРОВЕДЕНО ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

У ННІМП ПРОВЕДЕНО ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

         22 січня в Україні відзначають важливе свято — День Соборності, яке було встановлено на честь проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

         Вперше День Соборності українці відзначили 22 січня 1939 року у місті Хуст, яке входило на той час до автономної республіці Чехо-Словаччини. Тоді українці, які з'їхалися з різних місць до столиці Карпатської України, влаштували 30-тисячну маніфестацію під синьо-жовтими прапорами.

         А вже 21 січня 1990 року з нагоди 71-ї річниці проголошення Акту Злуки між Львовов і Києвом було створено "живий ланцюг". Мільйони людей взялися за руки, щоб продемонструвати єдність та прагнення до свободи. Ця акція вважається однією з найбільших у світовій історії. Відтоді в Україні неодноразово створювалися «живі ланцюги» як символ єдності та стійкості українського народу.

         У 2023 році Україна змушена вкотре боротися за власний суверенітет та незалежність через повномасштабну війну, яку росія влаштувала 24 лютого 2022 року з метою вкотре захопити українські землі. У незалежність через повномасштабну війну, яку росія влаштувала 24 лютого 2022 року з метою вкотре захопити українські землі. Завдяки героїчності, незламності та стійкості українського народу ми продовжуємо боротися з ворогом та йти до перемоги.

         До Дня Соборності України Навчально-науковий інститут менеджменту та психології ДЗВО"Університет менеджменту освіти" НАПН України підготував флешмоб: "Україна Соборна! Разом до Перемоги!"

 

 Слава Україні!