Кравченко Г. Ю. призначено завідувачкою кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО УМО

Директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України В'ячеслав Васильович СУПРУН на позачерговому засіданні кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти за участі:

• завідувачки кафедри, кандидата педагогічних наук Тетяни Павлівни ВОЛОТОВСЬКОЇ

• професора кафедри ПАСО, доктора педагогічних наук, професора Ганни Миколаївни ТИМОШКО

• професора кафедри ПАСО, доктора педагогічних наук, професора Ірини Леонідівни СІДАНІЧ

• професора кафедри ПАСО, доктора педагогічних наук, професора Наталії Олексіївни ПРИХОДЬКІНОЇ;

• професора кафедри ПАСО, кандидата педагогічних наук, доцента Тетяни Євгенівни РОЖНОВОЇ

• професора кафедри ПАСО, кандидата педагогічних наук, доцента Тетяни Анатоліївни

• доцента кафедри ПАСО, кандидата педагогічних наук Світлани Василівни ШТАНГЕЙ

• доцента кафедри ПАСО, кандидата педагогічних наук Дмитра Геннадійовича ГРИЩУКА

• доцента кафедри ПАСО, кандидата педагогічних наук, доцента Володимира Святославовича ТОВСТОГАНА;

• доцента кафедри ПАСО, кандидата медичних наук Василя Миколайовича ФЕДОРЦЯ

• відбулося урочисте представлення нового очільника кафедри - Ганна Юріївни КРАВЧЕНКО.

Ганна Юріївна Кравченко - випускниця освітньої програми "Управління навчальним закладом" нашої кафедри (2015 р.); доктор педагогічних наук (2016 р.) зі спеціальності 13.00.06 «Теорія та методика управління освітою», доцент, автор понад 150 наукових праць, серед яких 5 навчальних посібників, 1 підручник та 7 монографій, десятки статей у фахових виданнях України та зарубіжних виданнях

До кола наукових інтересів Ганни Юріївни входять управлінські питання:

• маркетингово-моніторингових досліджень в управлінні закладами освіти

• управління освітньою діяльністю в закладах освіти

• адаптивного управління розвитком

• управління професійним розвитком

В’ячеслав Васильович також високо оцінив вклад Тетяни Павлівни у розвиток кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО УМО за період перебування Т. П. Волотовської на посаді завідувачки з 1 вересня 2023 року. Разом з керівництвом ННІМП ДЗВО УМО бажаємо Тетяні Павлівні успіхів у її нових обов'язках та впевненості у майбутніх досягненнях. Віримо, що професіоналізм, енергія та талант Тетяни Павлівни будуть важливими складовими успіху на посаді заступника директора Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО УМО!

Впевнені також, що досвід та професійна майстерність Ганни Юріївни КРАВЧЕНКО стануть невід'ємною частиною успішної роботи кафедри та дозволить осягнути нових професійних здобутків та академічних досягнень! Радіємо, що і надалі у нашому складі залишають попередні очільники кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО УМО доктор педагогічних наук, професор Ірина Леонідівна СІДАНІЧ та кандидат педагогічних наук Тетяна Павлівна ВОЛОТОВСЬКА, які зробили величезний вклад у розвиток освітніх програм та наукової роботи кафедри.

Разом до великих успіхів та Перемоги!