Лекція професора Н.О. Приходькіної для здобувачів Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка

Проведення міжуніверситетських онлайн-лекцій є важливим кроком у напрямку модернізації вищої освіти, сприяє обміну досвідом між закладами вищої освіти та підвищує якість підготовки майбутніх педагогів вищої школи.

8 жовтня 2024 року професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, доктор педагогічних наук, професор Н.О. Приходькіна була запрошена провести онлайн-лекцію в межах вивчення вибіркової навчальної дисципліни «Коучинг в освіті» для здобувачів Національного університету «Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка (НУЧК), які опановують освітню програму «Педагогіка вищої школи та адміністрування освіти» (https://inst-hist.chnpu.edu.ua/2024/10/15/gostova-lekcziya-profesora-nataliyi-pryhodkinoyi/).

Участь професора Н.О. Приходькіної у цьому заході стала яскравим прикладом міжуніверситетської співпраці та обміну досвідом.

До лекції також доєдналися здобувачі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, які опановують освітню програму «Педагогіка вищої школи. Андрагогіка».

Лекція була присвячена актуальній темі: «Тьюторство, Коучинг, Менторство (спільне і відмінне) у професійному становленні викладача ЗВО». Професор Н.О. Приходькіна провела заняття в інтерактивному форматі, що сприяло активному залученню студентів до обговорення та глибшому засвоєнню матеріалу.

За відгуками здобувачів освіти, лекція виявилася надзвичайно цікавою та корисною. Вони високо оцінили можливість взяти участь у такому міжуніверситетському освітньому заході.

Ця подія є частиною традиції розвитку та утвердження мобільності студентів спеціальності 011 Освіта, педагогіка. Така практика дозволяє майбутнім фахівцям отримувати різнобічний досвід та знайомитися з різними підходами до викладання та навчання