Міжнародне стажування

Міжнародне стажування

Завідувач кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП ДЗВО Університету менеджменту освіти НАПН України Виноградова Вікторія Євгенівна взяла участь у міжнародному стажуванні з 4 по 26 березня 2023 року. Стажування відбулось в рамках програми Visiting professor в Академії спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської у місті Варшава. Під час стажування Вікторія Виноградова викладала студентам дві дисципліни англійською мовою: «Вибрані моделі роботи з сім’єю» та «Профілактика в догляді та вихованні». Впродовж цього періоду  відбулись лекції, семінари, воркшопи з даних дисциплін для майбутніх педагогів. Вікторія Євгенівна у своїх лекціях приділяла увагу аспектам профілактики вигорання викладачів та батьків у вихованні та догляді за дітьми. Також під час занять використовувались партисипативні методи навчання. Вікторія Євгенівна залучила студентів до роботи над проектами по створенню власних програм по роботі з сім’єю та дітьми. Вийшли цікаві та ефективні програми, які студенти зможуть використати у практичній діяльності.

Також під час стажування відбулись зустрічі зі співробітниками міжнародного відділу, викладачами кафедри клінічної психології тощо. Сплановано спільні наукові дослідження.

 Здобутком стало підписання договору про співпрацю між ДЗВО Університетом менеджменту освіти НАПН України та Академією спеціальної педагогіки імені М. Гжегожевської.

На сьогоднішній день міжнародні стажування є цінним обміном досвіду, який збагачує та надихає на професійний розвиток. Це наближає нас до Перемоги! Україна понад усе!