ННІМП ВЗЯВ УЧАСТЬ У IV МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ «ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ: НАВИЧКИ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО»

Науково-педагогічні працівники та адміністрація Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України на чолі з проректором з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків Університету Наталією Мурановою та директором Інституту Вячеславом Супруном взяли участь у IV Міжнародному форумі «Людський капітал: навички для майбутнього», організованого Національним агентством кваліфікацій за підтримки проєкту Skills4Recovery, який реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Мета проведення Форуму полягає у сприянні інноваційному розвитку національної економіки та інтеграції України у загальноєвропейський кваліфікаційний простір. Досягнення мети передбачається шляхом визначення пріоритетів та вектору руху системи кваліфікацій, спрямованих на забезпечення ринку праці сучасними навичками та компетентностями.

Трансляція відбувалася наYouTube каналі та у мережі Facebook.

Форум об’єднав зусилля всіх зацікавлених сторін для якнайшвидшого відновлення України.

Модерато Форуму – Юрій Баланюк, голова Національного агенства кваліфікацій. З вітальними промовами до учасників форуму виступили: Руслан Стефанчук, голова Верховної Ради України; Ніколас Шміт, європейський комісар з питань зайнятості та соціальних прав; Оксен Лісовий, Міністр освіти і науки України; Григорій Осовий, голова Федерації професійних спілок України, Дмитро Олійник, голова Ради Федерації роботодавців України, Міхаель Пауло, керівник проєкту Skills4Recovery.

До участі в панельних дискусіях було запрошено очільників Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Офісу Президента, Європейської Комісії, Європейського фонду освіти, Народних депутатів України, Федерацію роботодавців, Федерацію профспілок, українських та міжнародних експертів, представників українського бізнесу.

Програма форуму включала такі теми панельних дискусій: «Навички для майбутнього», «НРК. Єдиний кваліфікаційний простір», «Професійний стандарт – основа професійної кваліфікації», «Кваліфікації у секторі безпеки та оборони», а також було обговорено успішний старт визнання самоосвіти в Україні та кваліфікацію у сфері безпеки та оборони.

В цілому, спікери форуму намагалися підкреслити необхідність спільної діяльностідля створення ефективних стратегій розвитку людського капіталу та роль кожного суб’єкта в підтримці ініціатив щодо підвищення якості життя та конкурентоспроможності українського суспільства.

Колектив ННІМП висловлює щиру подяку організаторам та спікерам Форуму за можливість ознайомлення з матеріалами та творчими напрацюваннями щодо розвитку людського капіталу в епоху цифрової та технологічної трансформацій, ключових навичок та професій майбутнього, соціальної відповідальності підприємств та організацій, інновацій в системі оцінки та сертифікації навчання тощо.

Перегляд Форуму можливий за посиланням:

Більше інформації на сайті Форуму: http://surl.li/nhnbn