Перше розширене засідання кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО УМО

Зібратися разом - це початок

4 вересня 2024 року пройшло перше розширене засідання кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО УМО за участі науково-педагогічних працівників, адміністрації ННІМП та вступників 2024 року

У ході засідання кафедри було обговорено перспективні напрями та завдання кафедри щодо забезпечення якості підготовки фахівців, формування контингенту осіб, які навчаються за освітньо-професійними програмами, результати першої хвилі вступної компанії, а також затверджено план роботи кафедри на 2024/2025 н. р.

Також завідувачка кафедри, доктор педагогічних наук Ганна Юріївна Кравченко ознайомила майбутніх здобувачів, що вступили у першу хвилю вступної компанії на освітні програми кафедри та приєдналися до засідання у режимі онлайн із графіком та особливостями освітнього процесу, а також познайомила із професорсько-викладацьким складом кафедри, що буде забезпечувати освітню складову підготовки здобувачів за новою освітньою програмою «СОЦІАЛЬНА РОБОТА. СОЦІАЛЬНА РЕАБІЛІТАЦІЯ», а також освітніми програмами «УПРАВЛІННЯ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ» та «ПЕДАГОГІКА ВИЩОЇ ШКОЛИ. АНДРАГОГІКА»

Бажаємо команді кафедри та здобувачам усіх освітніх програм плідної співпраці, вагомих досягнень у науковій діяльності, натхнення освітньому процесі, стійкості, рішучості та непохитну віри у власні сили, незважаючи на тривоги та відключення електроенергії. Нехай всі труднощі лише загартовують, а спільна праця допомагає досягати нових висот.