ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗАХОДИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА МЕНЕДЖМЕНТУ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» СЕРЕД ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ В ПЕРІОД ВІЙСКОВОГО СТАНУ

У період з 02 по 06 травня 2022 р. завідувачка кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «УМО» Тетяна БУРЛАЄНКО взяла участь у роботі Відділення Екології та аграрних наук КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді». Зустріч була присвячена проєкту щодо представлення досягнень молодих дослідників та «перетворення» їх в стартапи.

Стартапи стали визначальною ознакою сучасного бізнес-середовища. Їх без перебільшення можна назвати драйверами економічного розвитку країн. Сьогодні умови динамічної інноваційно активної глобалізованої економіки постійно вимагають перегляду традиційних уявлень щодо організації підприємницької діяльності, пошуку нових форм, які б їм відповідали. Такими формами сьогодні стали стартапи – компанії, засновані на комерціалізації нових ідей, основним потенціалом яких є інтелект та бізнес-ідея. Ось і обдарована молодь нашої країни не стоїть осторонь.

На зустрічі з обдарованою молоддю у Відділенні Екології та аграрних наук КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» лунали презентації та пітчі новостворених та майбутніх стартапів. Тематика представлених досліджень та стартапів є актуальною та різноманітною, а саме: як добувати екологічні чорнила з гал дубових дерев; як впливають деякі білковомісні на ріст рослин; як утилізувати харчові відходи та рослинні рештки за допомогою препарату емочки-бокаші; як лікувати вічно зелені хвойні дерева; як вирішувати проблему забруднених озер; як вирощувати мікрозелень; перевірка ефективності методів очищення води та багато чого іншого.

Під час заходу було зроблено акцент на унікальності освітньо-професійних програм підготовки майбутніх фахівців, які в свою чергу сприяють якісній підготовці спеціалістів у ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Дякуємо за запрошення організаторам, керівникам проєктів та всім учасникам! Наближаємо нашу Перемогу!