РОЗПОЧАВ РОБОТУ ВІДКРИТИЙ ОСВІТНІЙ МАРАФОН «НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК В УМОВАХ ВІЙНИ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!»

РОЗПОЧАВ РОБОТУ ВІДКРИТИЙ ОСВІТНІЙ МАРАФОН «НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК В УМОВАХ ВІЙНИ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!»

26 квітня 2022 року на базі Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України розпочав роботу ОСВІТНІЙ МАРАФОН «НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК В УМОВАХ ВІЙНИ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!».

Відкрила освітній марафон доктор наук з державного управління, професор кафедри пубічного управління і проєктного менеджменту ННІМП Діденко Ніна Григорівна. Тема заходу: «Захист майнових, політичних та соціально-економічних прав громадян в умовах війни з Росією» об’єднала учасників з різних куточків України, зокрема Київ, Житомир, Вінниця, Запоріжжя тощо. Спікер презентувала особливості правового режиму держави, діяльність органів державної влади, обмеження прав людини, соціальний захист громадян України.

У роботі онлайн-марафону взяли участь науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, учнівська молодь, ключові стейхолдери, волонтери.

 Дякуємо усім, хто долучився до ВІДКРИТОГО ОСВІТНЬОГО МАРАФОНУ!

Запрошуємо всіх охочих долучитися до каманди ННІМП та брати участь у наших подальших заходах, інформація про які розміщується на офіційному сайті ДЗВО «Університет менеджменту освіти»: http://umo.edu.ua/university
та соціальних мережах: https://www.facebook.com/umo.edu.ua 
https://www.facebook.com/vstupUMO
Instagram: https://instagram.com/university_of_edu_management_
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA'

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!