ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ ЗВІТ

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ ЗВІТ

Колектив кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» з 15 квітня по 19 квітня 2024 року провела заходи, присвячені Всеукраїнському дню психолога (24 квітня 2024 року). Протягом п’яти днів у заходах взяли участь біля 400 здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, науково-педагогічні працівники, зацікавлені у вступі до університету.

15 квітня 2024 року виступила Ольга ЗІНЧЕНКО, менеджерка з комунікацій та психологиня ГО «Ла Страда-Україна» з доповіддю на тему: «Подолання насильства та вихід з токсичних стосунків: з досвіду роботи «Національної гарячої лінії для дітей та молоді».

16 квітня 2024 року відбулася зустріч із Наталією ЛУК'ЯНЧУК, практичним психологом, реєстровою психотерапевткою центрованої на особистості терапії за К. Роджерсом, супервізором мультимодального підходу, членкіня УСП та WAPCEPC, Ph.D в галузі психології, доцентка кафедри педагогіки та психології Українського гуманітарного інституту з доповіддю: «Магія контакту: континуум особистісних змін клієнта під час взаємодії з психотерапевтом у підході, центрованому на особистості».

17 квітня 2024 року відбуласяIV Міжнародна науково-практична конференція «Наука і молодь – 2024: пріоритетні напрями глобалізаційних змін». Модератором конференції виступила Олександра БРЮХОВЕЦЬКА, завідувачка кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор психологічних наук, професор. У конференції взяли участь понад 200 учасників з різних міст України.

На пленарному засіданні презентували результати своїх наукових досліджень здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Людмила ГУЛЄВІЧ, з доповіддю «Розвиток емпатії, як чинника профілактики міжособистісних конфліктів серед осіб працездатного віку» та Анастасія КАЛАШНИК, з доповіддю «Розвиток самооцінки підлітків як чинник формування їх професійної спрямованості».

Під час роботи тематичної секції «Психологія нових можливостей: тренди наукової творчості сучасної молоді» (керівник сеекції – Тетяна ЧАУСОВА, доцентка кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидатка психологічних наук, доцентка; секретар секції – Любомира ТЯГУР, доцентка кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидатка психологічних наук) майже 70 учасників мали унікальну можливість обговорити актуальні теоретичні, методологічні та організаційно-управлінські питання, поспілкуватися з колегами та збагатитися новими знаннями.

18 квітня 2024 року Олександра БАБИЧ, дипломований клінічний психолог, психолог-волонтер в організації Червоний Хрест (м. Варшава), психолог-волонтер в ГО «Волонтери Закарпаття», поділилася досвідом проведення групових та індивідуальних занять з ветеранами, діючими військовими, родичами військовослужбовців та ВПО «Відновлення емоційного балансу, будування безконфліктої комунікації, акультуризація».

19 квітня 2024 року ми з задоволенням зустрілися з Ярославою ПОПОВИЧ нашою колишньою випускницею,аспіранткою,психологинею Центру стресостійкості Києва, екофасилітаторкою, членкинею ГО "УАЕПД", тренеркою Israel Trauma Coalition, яка провела майстер-клас «Формування конструктивної копінг-поведінки у постраждалих від домашнього насильства жінок».

ДЯКУЄМО КОЖНОМУ ЗА УЧАСТЬ У ВАЖЛИВИХ ІНІЦІАТИВАХ!