У ННІМП БУЛА ПРОВЕДЕНА ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ «ОЦІНКА ДІЯЛЬНОСТІ НА ОСНОВІ КВАЛІМЕНТИЧНОГО ПІДХОДУ»

У ННІМП БУЛА ПРОВЕДЕНА ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ «ОЦІНКА ДІЯЛЬНОСТІ НА ОСНОВІ КВАЛІМЕНТИЧНОГО ПІДХОДУ»

04 травня 2022 року на базі Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО " Університет менеджменту освіти" НАПН України продовжив роботу ВІДКРИТИЙ ОСВІТНІЙ МАРАФОН "НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК В УМОВАХ ВІЙНИ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!".

Тема відкритої лекції: "Оцінка діяльності на основі кваліметричного підходу" об'єднала учасників з різних куточків України. У роботі онлайн-марафону взяли участь  науково-педагогічні працівники, керівники закладів загальної середньої освіти, здобувачі вищої освіти, стейкхолдери, волонтери. До заходу доєдналося понад 40 учасників.

Спікер заходу кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП Оксана Ануфрієва зосередила увагу учасників заходу на розгляді сутності поняття «якість», методах її вимірювання та кількісного оцінювання. На прикладі факторно-критеріальної моделі «Оцінка якості діяльності закладу вищої освіти» було ознайомлено з принципами кваліметрії і можливостями долучення експертів-стейкхолдерів до моніторингу результатів діяльності.

Повний виступ усіх доступний на ютуб-каналі ДЗВО "УМО": https://youtu.be/iKBhIt2bcWo 

Дякуємо усім, хто взяв участь у ВІДКРИТОМУ ОСВІТНЬОМУ МАРАФОНІ!

Запрошуємо всіх охочих долучитися до каманди ННІМП та брати участь у наших подальших заходах, інформація про які розміщується на офіційному сайті ДЗВО «УМО»: http://umo.edu.ua/university

сайті ННІМП: http://umo.edu.ua/institutes/imp

та соціальних мережах: https://www.facebook.com/umo.edu.ua

https://www.facebook.com/vstupUMO

Instagram: https://instagram.com/university_of_edu_management_

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA'Ц

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!