У ННІМП був проведений тренінг «Розвиток психічної стійкості в кризових умовах»

У ННІМП був проведений тренінг «Розвиток психічної стійкості в кризових умовах»

На базі ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» 25 та 26 травня 2023 року відбувся очний тренінг «Розвиток психічної стійкості в кризових умовах» для студентів та аспірантів спеціальності «Психологія». Організатором заходів виступили співробітники кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту і психології. Ведучими тренінгу стали завідувач кафедри психології та особистісного розвитку доктор психологічних наук, доцент Виноградова Вікторія Євгенівна та старший викладач кафедри Астахова Ольга Ігорівна. У дводенному тренінгу взяли участь 15 здобувачів вищої освіти та 2 аспірантів.

Метою проведення тренінгу стало поширення професійних знань відповідно до актуальних психологічних запитів в умовах воєнного стану.

Тренінг складався з теоретичної частини й практичних індивідуальних та групових завдань. Під час тренінгу учасники отримали знання з мультимодальної моделі «BASIC PH» М. Лахада, а також заглибилися в теорію управління стресом. Також сформували практичні навички з поповнення психологічних ресурсів та ознайомились з техніками по зниженню та подоланню  стресових станів. Це дало можливість учасникам сформувати уміння з розвитку психологічних ресурсів для подолання важких життєвих випробувань. Ведучим тренінгу вдалося створити творчу атмосферу.

На сьогоднішній день такі заходи є цінним обміном досвіду, який збагачує та надихає на професійний розвиток. Це наближає нас до Перемоги! Україна понад усе!