У ННІМП ПРОЙШОВ МАЙСТЕР-КЛАС "7 ПРИЙОМІВ У РОБОТІ З ДІТЬМИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ"

У рамках травневих профорієнтаційних майстер-класів кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО "Університет менеджменту освіти" 3 травня 2023 року було проведено першу зустріч, зорієнтовану на здобувачів освітньо-наукової програми "Спеціальна освіта (за нозологіями)" на тему: "7 ПРИЙОМІВ У РОБОТІ З ДІТЬМИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ".

У ході заходу доцент кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «УМО», національний консультанта з інклюзивності, кандидат педагогічних наук, доцент КАЛІНІЧЕНКО Ірина Олександрівна ознайомила учасників із суттю та змістом основних прийомів роботи з дітьми з особливими потребами. Серед них:

1. Командна робота
  2. Усвідомлення і прийняття відмінностей
  3. Опора на сильні сторони дитини
  4. Розробка комунікативного паспорта
  5. Якісний моніторинг освітнього процесу
  6. Диференціація
  7. Візуалізація

У свою чергу ТОВСТОГАН Володимир Святославович - доцент кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «УМО», кандидат педагогічних наук, доцент зосередився у своєму виступі на особливостях роботи з дітьми з порушеннями зору і слуху слабкозорих і при тугоухості. Володимир Святославович надав учасникам практичні рекомендації та ознайомив із методиками навчання і корекціі цих особливих порушень та корекції різних захворювань дітей.

На майстер-класі були присутні: директор ННІМП, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент РОЖНОВА Тетяна Євгенівна; завідувач кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, доктор педагогічних наук, професор СІДАНІЧ Ірина Леонідівна, а також всі науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП.

До майстер-класу залучились більше 30 учасників, які зацікавилися питаннями вступу на освітньо-професійну програму "Спеціальна освіта (за нозологіями)" та надали позитивну оцінку виступів модераторів.

ВСЕ БУДЕ Україна!!