У ННІМП ВІДБУВСЯ ВИПУСК ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ

30 червня 2022  року у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувся випуск здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня.

Церемонія вручення дипломів пройшла у конференц-залі Президіїї Національної академії педагогічних наук України. Атмосфера в залі була досить хвилюючою, проте звичайно радісною. Попередні роки були досить не простими, пандемія, війна… і от студенти знову мали нагоду зустрітися в стінах рідного ННІМП.

На заході зібралися друзі, рідні, викладачі, щоб привітати магістрів.

Сьогодні ННІМП  випустив 137 випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальностями:  011 «Освітні, педагогічні науки», 073 «Менеджмент», 053 «Психологія», 281 «Публічне управління та адмінісрування», 076 «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», 051 «Економіка». За освітньо-професійними програмами:  «Управління персоналом та економіка праці»; «Психологія»; «Менеджмент організації та адміністрування (за видами економічної діяльності)»; «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність»; «Управління навчальним закладом»; «Педагогіка вищої школи»; «Християнська педагогіка»; «Публічне управління та адміністрування»; «Управління проєктами».

У час війни, підготовка та випуск фахівців за такими спеціальностями є досить актуальним, адже відбудова України, підняття економіки країни, здійснення освітнього процесу  стоїть саме за фахівцями, які попри всі складності, здобувають освіту та прагнуть зробити свій внесок у розбудову держави.

Розпочала урочистості, з нагоди вручення дипломів, директорка ННІМП, кандидатка педагогічних наук, доцентка Тетяна Рожнова.

На початку заходу прозвучав гімн України. Цього року він мав особливе звучання, як серед викладачів, так і серед студентів які є активними учасниками територіальної оборони та лав Збройних Сил України і кожен учасник заходу згадав тих, хто стоїть сьогодні на передовій…

Усі присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.

З вітальним словом до випускників звернувся перший віце-президент НАПН України, дійсний член (академік) НАПН України , доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, державний службовець першого рангу Володимир Луговий, який у своїй промові наголосив на важливості освіти, яка здатна формувати особистість  готову захищати свою країну, навіть ціною власного життя! В такі складні часи, зауважив Володимир Іларіонович, цінність знань, навчальні компетентності стають ще більш актуальними для відсічі агресора на усіх фронтах та відбудови нашої країни!

Випускників привітав ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих, член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України - Микола Кириченко, який побажав великих успіхів, сімейного добробуту та перемоги для України. Також ректор запросив випускників продовжити навчання в аспірантурі Університету. Микола Олексійович вручив нагороди  присутнім науково-педагогічним працівника ННІМП за сумлінну працю та значні наукові досягнення.

Проректорка з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти», докторка педагогічних наук, професорка Наталія Муранова привітала випускників та запросила їх у подальшому до співпраці, навчанні за іншими спеціальностями, до участі у міжнародних проєктах спільно з Університетом.

У своєму вітанні до випускників, директорка ННІМП Тетяна Рожнова виокремила, що кожен випуск відрізняється своїми яскравими особистостями. Цьогоріч, більша половина випускників – учасники волонтерського руху, однак, вони освітній фронт також тримали в полі зору, тому ННІМП пишається кожним випускником.

Цікаво провела Тетяна Рожнова церемонію перекидання «китиць» на «конфедератках». Після якої прозвучав гімн студентів Gaudeamus.

Магістрів привітали: завідувачка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, докторка педагогічних наук, професорка - Ірина Сіданіч; професорка кафедри психології та особистісного розвитку, докторка психологічних наук, професорка – Олександра Брюховецька; гарант освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування», докторка наук з державного управління, професорка – Ія Дехтярьова; від кафедри економіки, підприємництва та менеджменту привітала кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка аспірантури та докторантури ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Оксана Ануфрієва.

Для вручення дипломів були запрошені: перший віце-президент НАПН України, дійсний член (академік) НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Володимир Луговий та ректор ДЗВО «Університету менеджменту освіти» НАПН України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих Микола Кириченко.

Випускники подякували викладачам та співробітникам ННІМП за готовність реалізовувати своє покликання – навчати інших, за будь-яких умов та поділилися своїми роздумами про навчання та професійне майбутнє. Для  викладачів та всіх присутніх пролунала пісня про Україну у виконанні магістра ОПП «Християнська педагогіка» - Віталія Шульги та авторська поезія від магістра Ніни Саченко

ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ, бажаємо їм успіху, миру у серці, миру на нашій землі після спільної нашої перемоги, і щоб кожен у подальшому професійному зростанні реалізовувався як професіонал і особистість!

За словами Ліни Костенко: «Кожен фініш – то по суті старт»! Тож ми бажаємо ВАМ, НАШІ ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ, ВДАЛОГО СТАРТУ!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!