УЧАСТЬ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ У КРУГЛОМУ СТОЛІ «ХТО Є СПРАВЖНІМ УКРАЇНЦЕМ»

Відзначаючи День Гідності та Свободи, науково-педагогічні працівники та студенти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» взяли активну участь у круглому столі «Хто є справжнім українцем», який проводився 22 листопада 2023 року в Музеї Небесної Сотні у Києві за сприяння Київської Малої академії наук України.

Учасники круглого столу віддали шану патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Сьогодні, гідність і свобода це портрет сучасного українця та незмінна характеристика нас усіх як народу. Нашої сили й волі, нашої наснаги до боротьби, нашої сміливості й уміння усілякими засобами протистояти ординській навалі.

Студенти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» активно долучилися до обговорення актуальних питань круглого столу та з натхненням працювали у групах, шукаючи відповіді на складні філософські питання утвердження ідеалів свободи й демократії, що є державністю, у чому суть національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, які цінності є характерними для українців, у чому полягає захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, яка історична місія України і яке майбутнє її очікує. Кожна група цікаво і емоційно представляла результати свого аналізу і творчого пошуку відповідей на поставлені питання.

Перед учасниками заходу також виступили безпосередні учасники Революції Гідності, громадські і наукові діячі нашої країни з розповідями про ті бурхливі революційні події і сьогоднішні виклики, що стоять перед народом України.

Гідність і свобода, воля і незалежність, права людини це цінності, що визначають фундамент української нації та крізь століття вели покоління наших предків до становлення соборної незалежної держави. Це цінності, що плекали мрію, будували шлях до її втілення й нині дають силу та мужність захищати рідну землю від ворога. Майдан утвердив Україну як європейську державу, а українців – як європейську націю. Ми продемонстрували всьому світові, що готові боротися за своє цивілізоване європейське майбутнє. Гідність та свобода в нашій крові. Ми нація, яка заслуговує тільки на свободу та гідне європейське майбутнє. Щодня виборюємо нашу незалежність.

В завершення круглого столу учасники разом заспівали пісню про Київ і зробили групове фото разом з майбутнім Прапором Перемоги.