Участь ННІМП у IХ Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки та психології «ОСВІТА ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ В УМОВАХ МИРУ І ВІЙНИ»

25-26 жовтня відбувся ІХ Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки і психології «Освіта осіб з особливими потребами в умовах миру і війни», який був організований Інститутом спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України під егідою НАПН України і МОН України.

Відкрив Конгрес, що працював у форматі офлайн/онлайн,  Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень. З вітальними словами виступили: народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко; освітній омбудсмен України Сергій Горбачов; в.о. директора Директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України Ольга Флярковська; ректор Університету Григорія Сковороди в Переяславі Віталій Коцур; проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Хортицької національної навчально- реабілітаційної академії Наталія Гордієнко; ректор Університету Конкордія в м. Едмонтон (Канада) Др. Тім Лорман; професор, доктор хаб. Академії спеціальної педагогіки Марї Гжегожевської (Польща) Барбара Марцінковска.

26 жовтня відбулася робота секцій, мастер-класи, тренінги, семінари науковців Інституту спеціальної педагогіки імені Миколи Ярмаченка НАПН України, вчених Академії, освітян-практиків.

До роботи Конгресу долучилися науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти та кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО "Університет менеджменту освіти" (ННІМП), а також здобувачі вищої освіти, які ознайомилися з досвідом роботи закладів дошкільної, середньої, вищої освіти, інклюзивно-ресурних центрів, навчально-реабілітаційних центрів, громадських організацій й ін., окресленими проблемами в навчанні, супроводі осіб з особливими потребами, висвітлені особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, подолання освітніх втрат, створення безпечного психологічного середовища, ознайомлення освітян з методичними розробками науковців щодо актуальних питань освіти і супроводу осіб з особливими потребами.

Кафедра педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО "Університет менеджменту освіти" (ННІМП) забезпечує освіту здобувачів за ОНП програмою "Спеціальна освіта (за нозологіями)", що дає можливість нашим здобувачам бути професіоналами у сфері дефектології, логопедії та корекційної педагогіки. Кафедра психології та особистісного розвитку забезпечує безперервність та ефективність підготовки майбутніх психологів та психолого-педагогічний супровід їх особистісного та професійного зростання.

Запрошуємо абітурієнтів долучитися до здобуття магістерського освітнього рівня за спеціальністю ОНПП "Спеціальна освіта (за нозологіями)".

Кому це буде цікаво: працівникам закладів дошкільної та загальної середньої освіти, інклюзивно-ресурсних центрів, реабілітаційних центрів різної форми власності та ін.

Хвиля набору триває до кінця листопада. Навчання за заочною і дистанційною формами. Початок навчання 1.12.2023р.

Для більш детальної інформації звертатися:

+380990043829 - Оксана Петрівна

+380661290450 - Тетяна Павлівна

Докладно ознайомитися із роботою Конгресу можна за посиланням