Участь професора кафедри І.Л. Сіданіч у VII КОНГРЕСІ АСОЦІАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ КАПЕЛАНІВ УКРАЇНИ

У рамках VII КОНГРЕСУ АСОЦІАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ КАПЕЛАНІВ УКРАЇНИ професор кафедри педагогіки адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО УМО, доктор педагогічних наук Ірина Леонідівна СІДАНІЧ взяла активну участь у заході.

Близько 200 учасників конгресу - чоловіки та жінки, віком від 21 року, які вже є діючими капеланами або мають свідоме бажання долучитися до капеланського руху та розуміють повноту відповідальності за звання капелана - мали нагоду почути від Ірини Леонідівни результати аналізу стану викладання предметів духовно-морального і патріотичного спрямування, а також у рамках профорієнтаційної роботи ознайомитися із особливостями підготовки фахівців в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та специфікою нововведеної освітньої програми «СОЦІАЛЬНА РОБОТА. СОЦІАЛЬНА РЕАБІЛІТАЦІЯ» у деякій мірі спорідненню за своєю метою із капеланським рухом.

Ірина Леонідівна наголосила, що у ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України триває набір здобувачів для підготовки фахівців у галузі СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ, зокрема, СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ, здатних окреслювати, аналізувати, кваліфікувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у сфері організації соціальної підтримки населення, визначати стратегії та впроваджувати технології відновлення, адаптації, ресоціалізації особи або групи осіб для досягнення спільного добробуту і підвищення якості життя особистості, громади та країни в цілому.

Програма підготовки магістрів розроблена ДЗВО «Університет менеджменту освіти» відповідно до:

• · Закону України «Про вищу освіту» від01.07.2014 р.,
  • · Постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 р. «Про затвердження Національної рамки кваліфікацій»
  • · Постанови Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. № 1187, «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти»
  • · методичних рекомендацій «Розроблення освітніх програм. Методичні рекомендації» (2014р.),
  • · СТАНДАРТУ ВИЩОЇ ОСВІТИ (Наказ Міністерства освіти і науки України 10.07.2019 р. № 959).

Обов’язковими компонентами ОПП «Соціальна робота. Соціальна реабілітація» є:

• · менеджмент соціальної роботи;
  • · методологія сучасних технологій соціально- психологічної реабілітації;
  • · соціально-педагогічний патронат у системі соціальної роботи;
  • · соціальне партнерство в програмах реабілітації; волонтерська діяльність у системі соціальної роботи тощо.

Професорсько-викладацький склад кафедри включає чотирьох докторів наук і сім кандидатів наук, які мають багаторічний стаж педагогічної та наукової роботи, значний практичний досвід у сфері адміністрування,спеціальної освіти, педагогіки вищої школи і соціальної роботи

• · Рівень вищої освіти – другий (магістерський)
  • · Галузь знань: – 23 Соціальна робота
  • · Спеціальність: 231 Соціальна робота
  • · Кваліфікація: Магістр з соціальної роботи. Соціальний працівник. Професіонал соціально-психологічної реабілітації.
  • · Термін навчання – 2 роки
  • · Вартість навчання –

денна форма навчання – 24 000 грн / рік

заочна форма навчання – 22 800 грн / рік

Надається ваучер на безоплатне навчання.

•  Юрченко Оксана Петрівна, +38 (099) 004-38-29, к. 402.
  •  E-mail: vstupUMO@ukr.net
  •  Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, 52-А, корпус Президії НАПН України, ІV поверх, к. 402 та 404

Станція метро «Лук'янівська»

Їхати тролейбусами №№ 16, 18 до зупинки «Полтавська»