Участь здобувачів кафедри у гостьовій лекції Ярослава Єценя

17 жовтня 2024 року здобувачі кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО УМО освітньо-професійних програм «Педагогіка вищої школи. АНДРАГОГІКА», «Соціальна робота. Соціальна реабілітація» та «Управління навчальним закладом» мали можливість долучитися до гостьової лекції на тему: «Правда і свобода - погляд кардинала Кароля Войтили (Іоанна Павла ІІ)» доктора Хабіл. Ярослава Єценя проректора з освітніх питань Люблінського Католицького університету імені Іоанна Павла ІІ, доцента кафедри наук про родину.

Питання, що були підняті гостьовим лектором спонукали до дискусії про важливі для українців сучасні ціннісні засади пошуку Себе, Пошуку Свободи на шляху до Правди...

Лекція, що проходила польською мовою, була забезпечена українським перекладом науково-педагогічних працівників Навчально-науковий інститут менеджменту та психології – завідувачкою кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП ДЗВО УМО, к.пед.н., доц. Тетяною Іванівною БУРЛАЄНКО та професоркою кафедри публічного управління та проєктного менеджменту ННІМП ДЗВО УМО, к.пед.н., доцентом Оксаною Володимирівною ДУБІНІНОЮ

Дякуємо колегам за організаційний супровід та можливість долучитися до заходу.