УСПІШНО ПРОЙШОВ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ОПП «УПРАВЛІННЯ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ»

21 травня 2022 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» працювала екзаменаційна комісія ОПП «Управління навчальним закладом» зі спеціальності 073 «Менеджмент» у складі: Петриченко Л. О. - голова комісії, перша проректорка Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, докторка педагогічних наук, професорка; Кириченко М. О. - заступник голови комісії, ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор філософії, доцент; Рожнова Т. Є. - членкиня комісії, директорка ННІМП, професорка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП, кандидатка педагогічних наук, доцентка; Сіданіч І. Л. - членкиня комісії, завідувачка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП, докторка педагогічних наук, професорка;  Тимошко Г. М. - членкиня комісії, професорка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП, докторка педагогічних наук, професорка; Махиня Т. А. - членкиня комісії, професорка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП, кандидатка педагогічних наук, доцентка.

Незважаючи на воєнний стан у країні, захист відбувся на високому науково-професійному рівні з дотриманням академічної доброчесності, нормативних та безпекових вимог.

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Менеджмент» за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом» група УНЗ -20-Г1 успішно захистили 27 кваліфікаційних робіт.

Комісією було відзначено високий рівень підготовки робіт здобувачів вищої освіти, володіння загальними та професійними компетентностями, експериментальна частина дослідження була продемонстрована діаграмами.

Бажаємо нашим здобувачам подальшого успіху в реалізації розроблених управлінських моделей, систем, програм!

Разом працюємо задля Перемоги!! Все буде Україна!!