ВІДБУЛАСЬ ЛЕКЦІЯ ЗАПРОШЕНОГО ЛЕКТОРА КЗ «ЖОІППО» ЖОР «СКЛАДОВІ БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА. ФУНКЦІЇ ТА ОБОВ'ЯЗКИ УЧАСТНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ»

За ініціативи кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти запрошує здобувачів та науково-педагогічних працівників Навчально-наукового інституту менеджменту та психології 7 червня 2024 року відбулась лекція запрошеного лектора  – методиста лабораторії методичного забезпечення Комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради, здобувача ОПП «Педагогіка вищої школи. Андрагогіка» ВОРОБЙОВА Валерія Миколайовича на тему:

Основна увага на лекції буде приділена:

–        проблемам організації безпечного освітнього середовища;

–        кібербезпеки та попередженню онлайн-ризиків учасників освітнього процесу (зокрема, розкриттю таких понять, як кіберсталкінг, кібербулінг, онлайн-грумінг);

–        попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів в умовах війни;

–        особливостям використання міжнародних протоколів надання домедичної допомоги тощо.