ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ДИРЕКТОРАТУ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ ДЗВО "УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ"

10 жовтня 2023р. відбулося чергове засідання директорату Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО "Університет менеджменту освіти" (ННІМП). Розпочали засідання із зустрічі з проректором ДЗВО "Університет менеджменту освіти" з наукової роботи і цифровізації, кандидатом історичних наук, доцентом Інною Отамась. Обговорили ряд важливих питань щодо провадження наукової роботи та науково-дослідної діяльності кожної кафедри ННІМП, зміни, згідно з наказом МОН, до Порядку державної реєстрації та обліку науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт і дисертацій.

Також визначено поточні завдання ННІМП щодо участі у різноманітних науково спрямованих заходах у сфері освіти та професійного розвитку науково-педагогічних, педагогічних працівників, поєднання навчання і наукових досліджень. Відмічено, що на кафедрах зареєстровано науково-дослідні теми, в межах яких здобувачі вищої освіти здійснюють свої наукові розвідки. В рамках науково-дослідних тем сформовано тематику курсових та кваліфікаційних робіт. Результати власних досліджень здобувачів вищої освіти оприлюднюються шляхом публікацій наукових статей у фахових виданнях та апробації на міжнародних (всеукраїнських) науково-практичних конференціях.

На жовтень-листопад 2023 року заплановано видання збірників матеріалів V Всеукраїнського науково-методологічного семінару «Позиціонування закладів освіти на ринку освітніх послуг в умовах воєнного стану» (Київ – Бориспіль, 26 жовтня 2023 р.) та ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Школа синергії освіти і духовності: нові виклики, тренди і можливості» (Київ, 17 листопада 2023 р.).

Розглянуто також вдосконалення змісту занять, результати провадження контрольних заходів із здобувачами вищої освіти, консультацій та прийняття академічної заборгованості, стан оновлення силабусів та робочих програм навчальних дисциплін на ІІ семестр поточного навчального року, формування профорієнтаційних, інформаційних, маркетингових та рекламних заходів, днів відкритих дверей.

Засідання директорату пройшло у приємній атмосфері, продуктивно та дружньо. Дякуємо всім колегам за творчість і професіоналізм, за співпрацю,працюємо разом професійно, відповідально та інноваційно, забезпечуючи колективний пошук ефективних шляхів покращення надання вищої освіти.