Відбувся вебінар на тему: «Як подолати стрес під час складання НМТ?»

28 квітня 2023 року у межах виставки «Освіта та кар’єра – 2023» викладачі кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» провели вебінар на тему: «Як подолати стрес під час складання НМТ?». Ведучими заходу стали доктор психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології та особистісного розвитку Виноградова Вікторія Євгенівна та старший викладач кафедри Астахова Ольга Ігорівна. У заході взяли участь запрошені абітурієнти, студенти спеціальності психології денної та заочної форм навчання. Викладачі створили необхідну психологічну атмосферу задля обговорення актуального питання зниження стресу у складних життєвих ситуаціях. Слід відмітити, що під час вебінару учасники змогли не лише дізнатися про теорію стресу, а й опробувати ефективні психологічні інструменти зі зниження рівня стресу, а також спробували використовувати сучасні мобільні додатки, які також допомагають знизити стрес та відновити рівновагу.

Слід підкреслити, що сьогодні українське суспільство показує свою незламність, що підтверджується неперервністю освітнього процесу. Наш Університет посідає важливе місце у сучасних освітніх інноваціях. Це наближає нас до Перемоги! Україна понад усе!