Відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОПП «Педагогіка вищої школи»

25 травня 2022 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти групи ПВШ-20-Г-1 освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи» галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Захист відбувався у складі екзаменаційної комісії ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти»:

• Антонова Олена Євгеніївна – голова комісії, завідувач кафедри професійно-педагогічної, спеціальної освіти, андрагогіки та управління Житомирського державного університету імені Івана Франка МОН України, доктор педагогічних наук, професор;
  • Олійник Віктор Васильович – заступник голови комісії, радник ректора УМО, академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор;
  • Рожнова Тетяна Євгенівна - член комісії, директор ННІМП УМО, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП УМО, кандидат педагогічних наук, доцент;
  • Сіданіч Ірина Леонідівна – член комісії, завідувач кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП УМО, доктор педагогічних наук, професор;
  • Приходькіна Наталія Олексіївна – член комісії, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП УМО, доктор педагогічних наук, доцент;
  • Махиня Тетяна Анатоліївна – член комісії, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП УМО, кандидат педагогічних наук, доцент;
  • Мельник Тетяна Валентинівна – секретар комісії, методист вищої категорії відділу навчальної роботи ННІМП УМО.

Усі кваліфікаційні роботи були підготовлені відповідно до вимог чинного законодавства, з використанням сучасних інформаційних технологій, презентаційних матеріалів, жвавих дискусій з проблем менеджменту і адміністрування. Роботи були присвячені актуальним проблемам педагогіки вищої школи: розвитку іміджу, музичного смаку, навчальної мотивації, професійної компетентності, патріотичного виховання, комунікативної культури здобувачів освіти, використанню методу гейміфікації, особистісно-орієнтованих та інтерактивних технологій в освітньому процесі закладів вищої освіти.

Результати захисту кваліфікаційних робіт показали, що науково-педагогічний склад кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» готує висококваліфікованих магістрів спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки», які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками.

Шановні магістранти, вітаємо зі знаковою подією у житті – завершенням навчання! Нехай диплом випускника кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти стане для вас не просто документом про вищу освіту, а й надійним провідником на професійному шляху та предметом гордості. Колектив Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» впевнений, що на ваших шляхах ще багато перемог, нових проєктів, нових досягнень! Хай все збувається! Все буде Україна!