Вітання із отриманням диплому Phd здобувачці Тетяні Короїд та її науковому керівнику Тетяні Махині

Вітаємо здобувачку кафедри третього освітньо-наукової рівня вищої освіти КОРОЇД Тетяну Вікторівну та її наукового керівника – кандидата педагогічних наук, доцента, професора кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» МАХИНЮ Тетяну Анатоліївну із присудження ступеня доктора філософії галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки»

Тетяна Вікторівна КОРОЇД – приклад поступового наукового зростання на кафедрі педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО УМО. Зокрема, ще у 2018 році Т.В.Короїд вступила до магістратури за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом» галузі знань 07 Управління та адміністрування спеціальності 073 Менеджмент, яку закінчила з відзнакою у 2020 році. Паралельно у 2019-2021 роках Т.В.Короїд навчалася на кафедрі педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО УМО за освітньо-професійною програмою «Педагогіка вищої школи» та здобула кваліфікацію «Викладач університетів та закладів вищої освіти». У 2020/2021 навчальному році конкурсна робота Т.В.Короїд під керівництвом професора кафедри Т. А. Махині на тему: «Управління розвитком творчого потенціалу педагогів закладу загальної середньої освіти» стала переможцем першого туру в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та отримала 3 місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2020/2021 навчального року у галузі «Менеджмент освіти».

Наказ про видачу диплому було видано 23 вересня 2024 року відповідно до Рішення Разової спеціалізованої вченої ради ДЗВО «Університет менеджменту освіти на підставі прилюдного захисту дисертації «Управління розвитком творчого потенціалу вчителів української мови і літератури в умовах неформальної освіти»:

Голова ради:

КРАВЧЕНКО Ганна Юріївна – доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Рецензенти:

ПРОСІНА Ольга Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри філософії і освіти дорослих Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти»;

ДУБІНІНА Оксана Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Офіційні опоненти:

ЄЛЬНИКОВА Галина Василівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Української інженерно-педагогічної академії м. Харків;

ЧОРНОУС Віра Петрівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін КЗВО «Рівненська медична академія».

Щиросердно дякуємо УСІХ ПРИЧЕТНИХ до наукового становлення Тетяни Вікторівни та аспірантів кафедри:

ДЯКУЄМО за створення сприятливих умов для наукової діяльності в нашому університеті Миколі Олексійовичу КИРИЧЕНКУ, ректору ДЗВО УМО, доктору філософії, дійсному члену (академіку) Національної академії наук вищої освіти України

ДЯКУЄМО за підтримку молодих науковців і сприяння їх професійному зростанню Інні Григорівні ОТАМАСЬ, проректору з наукової роботи та цифровізації ДЗВО УМО, кандидату історичних наук, доценту

ДЯКУЄМО за злагоджену співпрацю з науково-педагогічними працівниками кафедри та сприяння її науковому розвитку В'ячеславу Васильовичу СУПРУНУ, директору Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидату економічних наук, доценту

ДЯКУЄМО за забезпечення високого рівня підготовки та якісної реалізації підготовки здобувачів ДЗВО УМО третього освітньо-наукової рівня вищої освіти за спеціальністю 011 - Освітні, педагогічні науки Зої Вікторівні РЯБОВІЙ, гаранту програми, доктору педагогічних наук, професору

ДЯКУЄМО за невтомну працю в організації наукової діяльності аспірантури та координацію досліджень аспірантів кафедри Оксані Леонідівні АНУФРІЄВІЙ, завідувачці аспірантури ДЗВО УМО, кандидату педагогічних наук, доценту

ДЯКУЄМО за професійний супровід та відповідальність у веденні звітної наукової документації Аллі Анатоліївні СЕРГІЄНКО, Вченому секретарю ДЗВО УМО, кандидату історичних наук, доценту

Бажаємо Тетяні Вікторівна подальших успіхів в інтеграції визнаних наукових здобутків в управлінську практику, а всім нашим здобувачам - наполегливості та терпіння на шляху до логічного завершення - успішного захисту своїх наукових проєктів.