Захист курсових робіт здобувачів ОПП "Педагогіка вищої школи. АНДРАГОГІКА"

4 жовтня 2024 року відбувся захист курсових робіт здобувачів вищої освіти групи ПВШ-23-Г-1 освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи. Андрагогіка» галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» (гарант освітньої програми – Приходькіна Наталія Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор.

У процедурі захисту брали участь викладачі кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти»:

• Кравченко Ганна Юріївна – завідувач кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, доктор педагогічних наук, доцент;
  • Приходькіна Наталія Олексіївна – гарант ОПП «Педагогіка вищої школи. Андрагогіка», доктор педагогічних наук, професор;
  • Сіданіч Ірина Леонідівна – професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, доктор педагогічних наук, професор;
  • Рожнова Тетяна Євгенівна – професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент;
  • Махиня Тетяна Анатоліївна – член комісії, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент;

Усі курсові роботи були підготовлені відповідно до вимог чинного законодавства, з використанням сучасних інформаційних технологій, презентаційних матеріалів, жвавих дискусій з проблем вищої освіти. Роботи були присвячені актуальним проблемам педагогіки вищої школи та андрагогіки: андрагогічним аспектам формування професійної етики майбутніх медичних сестер, громадянської компетентності педагогічних працівників, професійної компетентності майбутніх бакалаврів спеціальності 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» у процесі фахової підготовки, комунікативної культури майбутніх психологів, підготовки майбутніх фахівців Нової української школи в умовах магістратури, формуванню ціннісних орієнтацій студентської молоді тощо.

Результати захисту показали, що науково-педагогічний склад кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» відповідально ставиться до виконання обов’язків наукових керівників курсовими роботами, готує висококваліфікованих фахівців, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками.

Шановні магістранти, вітаємо вас із успішним захистом курсових робіт! Бажаємо вам успіхів у наступній сходинці вашої науково-дослідницької роботи – захисті кваліфікаційних робіт! Дякуємо ЗСУ за захист нашої держави та можливість здійснювати освітній процес!