Запрошуємо до навчання за ОПП «Соціальна робота. Соціальна реабілітація»

У ДЗВО «Університет менеджменту освіти» триває набір здобувачів для підготовки фахівців у галузі СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ, зокрема, СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ, здатних окреслювати, аналізувати, кваліфікувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у сфері організації соціальної підтримки населення, визначати стратегії та впроваджувати технології відновлення, адаптації, ресоціалізації особи або групи осіб для досягнення спільного добробуту і підвищення якості життя особистості, громади та країни в цілому.

Програма підготовки магістрів «СОЦІАЛЬНА РОБОТА. СОЦІАЛЬНА РЕАБІЛІТАЦІЯ» розроблена ДЗВО «Університет менеджменту освіти» відповідно до

• Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 р.,
  • Постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 р. «Про затвердження Національної рамки кваліфікацій»
  • Постанови Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. № 1187, «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти»
  • методичних рекомендацій «Розроблення освітніх програм. Методичні рекомендації» (2014р.),
  • СТАНДАРТУ ВИЩОЇ ОСВІТИ (Наказ Міністерства освіти і науки України 10.07.2019 р. № 959).

Обов’язковими компонентами ОПП «Соціальна робота. Соціальна реабілітація» є:

• менеджмент соціальної роботи;
  • методологія сучасних технологій соціально- психологічної реабілітації;
  • соціально-педагогічний патронат у системі соціальної роботи;
  • соціальне партнерство в програмах реабілітації; волонтерська діяльність у системі соціальної роботи тощо.

Професорсько-викладацький склад кафедри включає чотирьох докторів наук і сім кандидатів наук, які мають багаторічний стаж педагогічної та наукової роботи, значний практичний досвід у сфері адміністрування, спеціальної освіти, педагогіки вищої школи і соціальної роботи

• Рівень вищої освіти – другий (магістерський)
  • Галузь знань: – 23 Соціальна робота
  • Спеціальність: 231 Соціальна робота
  • Кваліфікація: Магістр з соціальної роботи. Соціальний працівник. Професіонал соціально-психологічної реабілітації.
  • Термін навчання – 2 роки
  • Форма навчання – заочна
  • Вартість навчання – 22 800 грн / рік

Надається ваучер на безоплатне навчання.

Юрченко Оксана Петрівна, +38 (099) 004-38-29, к. 402.

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, 52-А, корпус Президії НАПН України, ІV поверх, к. 413

Станція метро «Лук'янівська»

Їхати тролейбусами №№ 16, 18 до зупинки «Полтавська»

E-mail: vstupUMO@ukr.net