ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО РОБОТИ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ СТУДІЇ «РОЗВИТОК ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГА В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЙНИХ ЗМІН СУСПІЛЬСТВА»

22 квітня 2020 р. в межах освітнього проєкту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти»  - «Університет без стін – можливості без меж» запрошуємо долучитися до роботи постійно діючої науково-практичної студії «Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагога в умовах трансформаційних змін суспільства».

В межах роботи науково-практичної студії буде проведено авторський майстер-клас «Методичні засади застосування інноваційних технологій навчання в закладах освіти» (автори: доц. Оксана Дубініна, доц. Тетяна Бурлаєнко).

Захід відбудеться в дистанційному режимі на платформі Zoom.

Під час майстер-класу планується обговорення актуальних питань сьогодення, а саме: міфи про освіту, впровадження дуальної освіти в Україні, ефективні освітні програми країн ЄС тощо. Особлива увага буде приділена взаємодії педагогів із дітьми (покоління z та α). Учасники майстер-класу матимуть змогу виконати практичні вправи, які дозволять краще зрозуміти, на що варто робити акцент у роботі та спілкуванні з молоддю. Також організаторами заходу буде представлено три інноваційні методики навчання: кінокоучінг, Web-серфінг та критеріальний покер.

Усі учаснки майстер-класу отримають (за бажанням) електронний сертифікат.

Для участі у майстер-класі необхідно до 21 квітня 2020 р. заповнити заявку учасника за посиланням:

Інтернет посилання для участі у заході: https://zoom.us/j/2242854984

Відповідальні особи за організацію та проведення заходу:

Оксана Дубініна, тел.+38(066)7087916

Тетяна Бурлаєнко, тел. +38(099)3839617