ЗАПРОШУЄМО ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ОНЛАЙН-БЕСІДУ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від  22 квітня 2022 року № 1-4408-22 «Про просвітницькі заходи з питань уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки  у надзвичайнй ситуації» у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» 05 травня 2022 року о 12:30 годині відбудеться онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти із представниками Одеського державного університету внутрішніх справ на тему «Уникнення  враження мінами і вибухонебезпечними предметами.  Поведінка здобувачів освіти у надзвичайній ситуації».

Спікери ‑ Залевська Ірина, - к.ю.н., доцент кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки, підполковник поліції; Мосузенко Володимир, викладач кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки, майор поліції.

Запрошуємо приєднатися до онлайн-зустрічі за посиланням:

Код доступу: 1