Зустріч представників ННІМП з вченим секретарем Київської духовної академії і семінарії

08 серпня 2022 року представники ННІМП ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України: т.в.о. директора Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ФЕЩЕНКО Олена Леонідівна, завідувач кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти СІДАНІЧ Ірина Леонідівна і випускниця університету спеціальності “Педагогіка вищої школи” ЧЕПЕНКО Єлизавета з благословення єпископа Білогородського Сильвестра (СТОЙЧЕВА), ректора Київської духовної академії і семінарії зустрілись з вченим секретарем КДАіС, викладачем ієромонахом Митрофаном (БОЖКО).

Під час робочої зустрічі представники закладу розповіли про переваги навчання в “Університеті менеджменту освіти”, представили освітні програми та спеціальності з яких здійснюється підготовка кваліфікованих фахівців з психології, педагогіки, менеджменту освіти. Від ректорату університету передали владиці-ректору та отцю Митрофану друковану продукцію, монографії і наукові праці з християнської педагогіки співавтором яких є Ірина СІДАНІЧ. Однією з провідних місій духовних шкіл та основною нашою задачею у наш час є збереження духовних цінностей і примноження цих плодів через пастирство, місіонерське служіння, педагогічні аспекти виховання школярів та молоді. Під час зустрічі були обговорені питання щодо можливої взаємодії у науковій та освітній діяльностях, таких як: участь у наукових конференціях, створення спільних проєктів, видавництво спільних наукових праць тощо.

Дякуємо отцю Митрофану за теплу зустріч, цікавий історичний екскурс стінами Київської духовної академії і семінарії та владиці-ректору за подаровані академічні видання. Маємо надію на плідну співпрацю та розвиток духовних цінностей на освітянській ниві та у повсякденному житті !