ЗУСТРІЧ ВСТУПНИКІВ – 2022  У «КАВ’ЯРНІ ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ»

ЗУСТРІЧ ВСТУПНИКІВ – 2022 У «КАВ’ЯРНІ ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ»

13 червня 2022 року кафедра педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» провела зустріч з абітурієнтами «Кав’ярня педагогічних ідей».

Відкрила захід завідувачка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП, докторка педагогічних наук, професорка Ірина СІДАНІЧ.

Привітала всіх присутніх та ознайомила з перевагами навчання в ННІМП директорка ННІМП, кандидатка педагогічних наук, доцента Тетяна РОЖНОВА.

Щодо правил прийому на навчання у 2022 році до ДЗВО «Університет менджменту освіти» проінформувала всіх присутніх відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат педагогічних наук Віра ДРАГУНОВА.

Як підготуватись до написання мотиваційного листа розповіла професорка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП, докторка педагогічних наук, доцентка Наталія Приходькіна.

На заході від ректорату була присутня проректорка з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, докторка педагогічних наук, професорка Наталія МУРАНОВА, яка акцентувала увагу присутніх на особливостях та перспективах навчання в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

Протягом заходу гаранти ОПП "Педагогіка вищої школи" (Наталія ПРИХОДЬКІНА), "Християнська педагогіка" (Ірина СІДАНІЧ), "Управління навчальним закладом" (Тетяна МАХИНЯ) та ОНП "Спеціальна освіта" (Алла ВИОЦЬКА) презентували переваги освітніх програм та перспективи працевлаштування після отримання диплому.

Цікавим був виступ професорки кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП, докторки педагогічних наук, професорки Ганни Тимошко, яка виокремила ОПП «Управління навчальним закладом», як освітню програму, яка є необхідною для керівників закладів освіти, для їхнього професійного розвитку та успішного керівництва.

Магістрант ОПП «Християнська педагогіка» Олександр КРИВЕНКО дав високу оцінку організації освітнього процесу в ННІМП та обґрунтував переваги навчання за освітньою програмою, яка є актуальною завжди, але наразі особливо набирає обертів саме у військовий час.

Серед присутніх були нинішні магістранти ННІМП, які також долучались до виступів, висловлювали слова подяки викладачам за змістовні заняття та доброзичливе ставлення до них.

Зустріч у «Кав’ярні педагогічних ідей» пройшла у дружній атмосфері швидко та цікаво.

ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!!!