Звіт наших здобувачів PhD на сайт УМО

10-11 вересня 2024 р. відбувся річний звіт здобувачів PhD з психології на спільному засіданні кафедри психології управління ЦІПО та кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП ДЗВО УМО. Важливим етапом звіту стала презентація здобутків аспірантів не лише відповідно до формальних вимог, але й змістових аспектів їх дисертаційних досліджень на момент звіту й перспектив їх реалізації на майбутніх етапах навчання. Приємно відзначити, що переважна більшість здобувачів PhD виконують дисертаційні дослідження згідно із термінами, що визначені їхніми індивідуальними планами робота, а деякі з них – випереджаючи встановлені терміни, як, наприклад, здобувачки PhD з психології Дафна МАКСИМОВ ШАРОН (Ізраїль, науковий керівник – доцент кафедри психології управління ЦІПО Наталія ПІНЧУК, канд. психол. наук, доцент) та Анна ЄФИМОВА (Україна, науковий керівник – завідувачка кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП Олександра БРЮХОВЕЦЬКА, доктор психол. н., професор).

Від усієї душі вітаємо здобувачів PhD з психології з успішним звітом і зичимо наснаги на нові наукові пошуки й творчі здобутки.