Участь НПП кафедри економіки підприємництва та менеддменту ННІМП ДЗВО «УМО» у бізнес-вебінарі від засновника EoT Global Inc та президента World Trade Center Kyiv – Генрі Штеренберга

Викладачі кафедри економіки, підприємництва та менеджменту 24 січня  2024 р. прийняли участь у бізнес-вебінарі від засновника  EoT Global Inc та президента World Trade Center Kyiv – Генрі Штеренберга, керівника, орієнтованого на міжнародний рівень, який має мультикультурний і міжфункціональний досвід роботи в багатьох країнах і в кількох галузях.

Генрі Штеренберг розповів про інноваційну стратегію відновлення та розбудови української економіки «Альтернативна економічна система України з муніципалітетом у центрі та локальний бізнес як драйвер економічного зростання», розроблену спільно EoTU Inc, UMEDA (Українська агенція муніципального економічного розвитку) та Mayors Club (Клуб мерів).

Візія,  запропонована в рамках даної стратегії, передбачає рух до абсолютно нової України, що є економічним союзом проактивних муніципалітетів. Децентралізація, діджиталізація, співпраця місцевої влади та бізнесу, залучення іноземних інвестицій у розвиток сучасних регіональних індустріальних парків повинні закласти фундамент для повоєнної відбудови та економічного зростання української держави.

Перемога України у великій війні є невідворотною, але після неї ми постанемо перед масштабним викликом – побудовою нової країни. Сьогодні стійкість і згуртованість нашої нації є моральним орієнтиром для цивілізованого світу. Маємо докласти максимальних зусиль, аби цей репутаційний капітал максимально ефективно використати та примножити в повоєнний період.