УЧАСТЬ ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА МЕНЕДЖМЕНТУ ННІМП ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» Д.Е.Н. СМУТЧАК ЗІНАЇДИ ВАСИЛІВНИ У ПЛЕНАРНОМУ ЗАСІДАННІ V ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ: КОНТРОЛЬ

Професор кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП д.е.н., проф. Смутчак Зінаїда Василівна взяла участь у роботі пленарного засідання V Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Облік і оподаткування: контрольно-аналітичний аспект», яка відбулась 14 грудня 2023 р. і виступила з доповіддю: «Вплив війни та вимушеної міграції на економіку України». 

Конференція проводилась на базі кафедри аудиту, державного фінансового контролю та аналізу Державного податкового університету в м. Ірпінь. Серед співорганізаторів – Міністерство фінансів України, Львівський торговельно-економічний університет, Національний університет біоресурсів та природокористування та Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України. 

Тематичними напрямами конференції були: проблеми організації та методики державного фінансового контролю; розвиток податкового аудиту: проблеми та перспективи; державний фінансовий аудит – як основна форма контролю у Державній аудиторській службі; шляхи реформування внутрішнього та незалежного зовнішнього контролю та проблеми організації та перспективи розвитку аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства тощо.