Розпочалося навчання здобувачів освітньої програми "Управління навчальним закладом" групи УНЗ-23-Г1

Радо вітаємо у віртуальних стінах кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО УМО здобувачів освітньої програми «Управління навчальним закладом».

Магістратура за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом», що стартувала 11 грудня 2023 року - це час переосмислення набутого досвіду на основі нових знань теорії та методики управління освітою, пора відкриття нових горизонтів у науці та підвищення рівня власної експертності через реалізацію амбітних наукових досліджень.

Настанова сесія здобувачів розпочалася із організаційних зборів, на яких майбутні дипломовані магістри познайомилися із керівництвом інституту, проектною групою та провідними викладачами кафедри.

З вітальними словами та побажаннями плідної співпраці до присутніх звернулися:

• СУПРУН В'ячеслав Васильович, директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО УМО;

• ВОЛОТОВСЬКА Тетяна Павлівна, завідувачка кафедри, кандидат педагогічних наук;

• ТИМОШКО Ганна Миколаївна, професор кафедри, доктор педагогічних наук, професор;

• РОЖНОВА Тетяна Євгенівна, професор кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент

• СІДАНІЧ Ірина Леонідівна, професор кафедри, доктор педагогічних наук, професор;

• ПРИХОДЬКІНА Наталія Олексіївна, професор кафедри, доктор педагогічних наук, професор;

Професор кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, гарант освітньої програми «Управління навчальним закладом» Тетяна Анатоліївна МАХИНЯ ознайомила здобувачів із основними організаційними етапами навчання, усталеними традиціями та особливостями науково-дослідної роботи кафедри.

Відсьогодні перед нашими здобувачами відкривається 1,5 річний шлях саморозвитку, що вимагає наполегливості та невпинної праці. Пам'ятайте, що ви не самотні у своїй пошуковій подорожі. У цій подорожі вас підтримуватимуть наші викладачі, наукові радники та однодумці.

Бажаємо вам великих досягнень у ваших наукових дослідженнях, натхнення у вивченні нового та відкриття найкращих шляхів для вашого наукового росту. Нехай магістратура УНЗ стане для вас часом незабутніх вражень та перемог.

Успіхів у навчанні та наукових пошуках