Доцент кафедри Інжиєвська Л. А. провела семінар-практикум на тему «Використання арттехнік в освітньому процесі»

12 листопада 2021 р. Інжиєвська Леся Анатоліївна, доцент кафедри психології та особистісного розвитку, кандидат психологічних наук, доцент провела семінар-практикум на тему «Використання арттехнік в освітньому процесі» в межах Віртуальної міжнародної виставки «Освіта та кар’єра - 2021». Семінар-практикум відбувся на платформі Zoom. Серед учасників були Фещенко О. Л.,  т. в. о. директора ННІМП, кандидат економічних наук, доцент, науково-педагогічні представники, аспіранти, здобувачі вищої освіти та ін.

Під час проведення заходу було розкрито такі основні питання: сутність та особливості арттехнік; проблеми та перспективи використання арттехнік в освітньому процесі; особливості використання арттехнік в професійній підготовці психологів.

На слайдах презентації теми семінару-практику було чітко та яскраво продемонстровано методичні питання організації використання арттехнік в освітньому процесі, види арттехнік, які використовувалися в професійній підготовці психологів на кафедрі психології та особистісного розвитку тощо. Після показу презентації серед учасників відбулось активне обговорення представленого матеріалу.

Проведення семінару-практику на тему «Використання арттехнік в освітньому процесі» актуалізувало проблеми та перспективи використання арттехнік під час навчальних занять в умовах закладу вищої освіти, дало можливість всім учасникам глибше усвідомити та переконатись у значній ролі використання арттехнік для успішної фахової підготовки майбутніх психологів.