Професор Лушин П. В. нагороджений відзнакою НАПН України медаллю «Григорій Сковорода»

16 листопада 2021 р. завідувач кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП УМО, доктор психологічних наук, професор, Лушин Павло Володимирович був нагороджений відзнакою Національної академії педагогічних наук України медаллю «Григорій Сковорода» на засіданні ректорату ДЗВО «Університет менеджменту освіти» ректором УМО Кириченко М. О.!

Ваша праця, Павло Володимирович, виявляється у результатах успішної роботи кафедри, підготовки сучасних фахівців гуманітарних професій і оновлених життях багатьох людей, які мали змогу отримати у Вас професійну допомогу! Дякуємо Вам за Ваш взірцевий приклад порядної людини, науковця і висококваліфікованого фахівця!

Щиро вітаємо Вас, Павле Володимировичу, з відзнакою, пишаємося Вами, радіємо за Вас і бажаємо нових досягнень і нагород!