участь працівників кафедри психології та особистісного розвитку у відзначенні ювілею Студентської колегії ДЗВО "УМО"

28 листопада 2019 р. працівники кафедри психології та особистісного розвитку взяли участь у відзначенні ювілею Студентської колегії ДЗВО "Університет менеджменту освіти".

Особливістю цього заходу було те, що він мав неформальний, доброзичливий характер, який створювали різні творчі номери виступаючих, короткий жартівливий відеоматеріал про Студентську колегію, а так прості, щирі, теплі слова адміністрації ДЗВО "УМО" та ННІМП.

Під час цього заходу завідувач кафедри психології та особистісного розвитку, д-р психол. наук, проф. Лушин П. В. був нагороджений Грамотою від студентського колективу за всебічну допомогу та підтримку.

Серед вистуваючих був отець Іван Ружицький, благословення і побажання якого прикрасили свято вічним духовним змістом, нагадали присутнім про велике значення любові до ближнього та моральних цінностей, вольових якостей для виховання особистості студента та добробуту нації загалом.

Святкування ювілею Студ. колегії завершилося чарівною українською піснею, виконаною всім складом студентського самоврядування УМО.