Участь випускниці кафедри Бабару Тетяни у святкуванні Великодня у Греції

У Греції у одному з притулків для біженців, де перебувають 132 українських біженців, з яких переважно жінки та діти, випускниця кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Тетяна Бабару взяла участь в організації святкування Великодня серед українських біженців за українськими звичаями.

В ході підготовки до свята учасники приготували вироби з тіста, яких назвали «Великдень», також пофарбовано яйця квітами та деревами, що символізує довголіття та любов до природи, людини та власної родини. У святкуванні взяли участь жінки, особи похилого віку та діти, які є біженцями з України.

З першого дня перебування в Греції українські біженці відчувають потребу ходити до церкви та молитися. Особливо на Страсному тижні ця потреба стає ще більшою, оскільки актуалізуються сподівання, що свято Воскресіння – це символ перемоги добра над злом, надія на завершення війни. За статистичними даними за останні два місяці до Греції прибуло близько 21 тисячі українців. Пастор Святого Храму Святого Микити отець Анастасіос Камбурідіс повідомив: «Наша церква стоїть разом із нашими одновірцями, які страждають, як Ісус Христос. Разом ми беремо участь у святкуванні Великодня. Як Христос страждав за нас, але потім воскрес і перейшов у вічне життя, так і наші брати і сестри зможуть подолати страждання, яке вони переживають, і незабаром повернуться до своїх домівок. До тих пір наша церква їх обіймає і втішає».

Святкування Великодня у Греції за українськими звичаями оновило надії українських біженців на перемогу України, дало можливість відчути приналежність до долі великого незламного українського народу.

Примітка: https://gr.euronews.com/2022/04/22/to-pasxa-ton-oykranon-prosfigon-stin-ellada-i-anastasi-na-ferei-to-telos-toy-polemou