відбулась лекція закордонного викладача Річарда Беггетта (Форт Уорт, Техас)

06 листопада 2020 р. о 10.30 відбулась лекція закордонного викладача Річарда Беггетта, громадського діяча з питань Стратегічниого розвитку та управління (Форт Уорт, Техас) для здобувачів вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» підготовки докторів філософії в межах програми «Visiting Professor» ДЗВО «Університет менеджменту освіти» на тему: «Життєздатні організації: Головна перевага» («HEALTHY ORGANIZATIONS: The Ultimate Advantage») в межах курсу «Комунікативне забезпечення публічного управління та адміністрування». Лекція була проведена в режимі он-лайн на платформі Zoom англійською мовою та супроводжувалась перекладом.

У лекції закордонного колеги взяли участь директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор наук з державного управління, професор Алейнікова Олена Володимирівна, завідувачі кафедр та працівники ННІМП, аспіранти, здобувачі вищої освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти», запрошені колеги та фахівці різних закладів освіти, установ та організацій – загалом у заході взяли участь 76 учасників.

Особливістю лекції був її інтерактивний характер, що мотивувало учасників до активного обговореннях актуальних проблем діяльності, здоров’я та розвитку організації.

Під час даного заходу було розглянуто такі основні питання:

1) концептуальні основи діяльності успішної організації;

2) значення внутрішньої мотивації персоналу до праці для успіху організації, усвідомлення та досягнення працівниками найважливіших цілей організації;

3) проблема визначення та розвитку життєздатності організації;

4) фактори успіху організації;

5) довіра як ядро соціально-психологічного клімату успішної організації;

6) розвиток здорових та якісних взаємовідносин між керівництвом та підлеглими;

7) узгодженість виробничих та управлінських процесів в діяльності організації;

8) стратегічне управління організацією як чинник її результативності та здоров’я.

Особливо цікавою була дискусія учасників лекції щодо цінності та принципів підвищення довіри серед колег колективу організації, основних законів лідерства, сучасних концепцій управління конфліктами в організації.

Всі учасники відзначили актуальність та користь отриманих знать, важливість проведення подібних лекцій для вивчення та використання в науковій роботі та практичній діяльності передового закордонного досвіду щодо вирішення численних проблем організаційного розвитку та підвищення життєздатності організацій.

За результатами проведення лекції викладача Річарда Беггетта для кожного учасника було підготовлено сертифікат про участь у лекції, обговорено перспективи розвитку майбутньої співпраці в межах програми «Visiting Professor».