Відбувся вебінар «Українські роми: ціна збереження ідентичності» на основі Договору про співпрацю між УАЕПД та УМО

17 листопада 2021 року на платформі ZOOM відбувся вебінар на тему: «Українські роми: ціна збереження ідентичності» відповідно до Договору про співпрацю між Громадською організацією «Українська асоціація екологічної психологічної допомоги» та Державним закладом вищої освіти «Університет менеджменту освіти» за ініціативою кураторів академічних груп ННІМП УМО. У вебінарі взяли участь викладачі, науковці, здобувачі вищої освіти УМО тощо. Загальна кількість учасників становила 42 особи.

Під час вебінару було обговорено доповіді двох спікерів: Юліана Кондура, правозахисника, проєктного координатора міжнародної благодійної організації «Ромський жіночий фонд “Чіріклі”», представника Коаліції ромських громадських організацій України, та Андрія Гусєва, психолога, медіатора, тренера, доцента кафедри психології та особистісного розвитку ДВЗО «УМО», кандидата психологічних наук, доцента, керівника Київського філіалу ГО «Одеська обласна група медіації», члена ГО «Національна Асоціація медіаторів України», члена правління ГО «Українська асоціація екологічної психологічної допомоги», члена міжнародного Глобального партнерства щодо запобігання збройних конфліктів GPPAC.

Під час доповідей спікерами було розкрито такі питання: історія походження та культурні особливості ромів; роми у сучасній Україні; соціально-психологічні механізми збереження ромської ідентичності та виклики сучасного світу. Завершення вебінару позначилося активним залученням учасників заходу до дискусії щодо актуальних питань соціально-економічного життя ромів в Україні.

Всі учасники вебінару, які зареєструвались за лінком гугл-форми, отримали сертифікати про участь, які були розміщені за лінком https://cutt.ly/OTfqheW