ВІТАННЯ РЕКТОРУ МИКОЛІ КИРИЧЕНКУ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Шановний Миколо Олексійовичу!

Вітаємо з світлим і радісним святом – днем народження!

Пліч-о-пліч, рука об руку, на основі взаємодопомоги і підтримки один одного наш колектив під вашим керівництвом йде вже багато років поруч! Ми відчуваємо вашу турботу, ми заряджаємося від вас неймовірним позитивом і енергією, ми намагаємося у всьому бути схожими на вас!

Бути хорошим керівником дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило! Це справжній талант — бути таким професіоналом своєї справи. Хочемо подякувати вам за те, що вкладаєте людські почуття в нашу спільну справу, за те, що намагаєтеся для нас щиро, а не просто формально, для галочки!

Ви справжній, чистий, відкритий, добрий, справедливий, чуйний, турботливий начальник! Ви ніколи не дозволили нам залишитися без підтримки у важкий час, ви завжди йдете на крок попереду нас!

Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим. Це дар  передбачати усі ситуації на два кроки вперед. Ваш підхід до роботи робить наші старання легкими і продуктивними, ваш оптимізм дає нам зрозуміти, що ми непереможні, ми можемо все!

Справжній керівник, гідна людина!

Цінуємо вас, шануємо і хочемо бути поряд з вами завжди!

Колектив кафедри

психології та особистісного розвитку

ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти»