МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ – В ДІЇЇ

МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ – В ДІЇЇ

З 30 січня по 07 лютого 2017 року науковці та студенти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології УМО проходили стажування в Католицькому Університету Іоанна Павла ІІ (КУЛ) в Любліні (республіка Польща), яке було реалізовано під патронатом Фундації Розвитку КУЛ в Любліні «Visiting Professor of Middle-Eastern Europe» за участю кафедри публічного здоров’я Інституту наук про родину та Інституту психології КУЛ. Стажування було організовано за сприянням Інституту психології ім. Г. С. Костюка.

ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» представляли студенти магістратури кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП – Шкула Світлана, Вербицька Мар’яна, Борисенко Людмила; старший викладач кафедри психології та особистісного розвитку –  Шевченко Світлана та магістр психології Голумбівська Світлана. Групу очолювала доктор психологічних наук, сімейний психолог – Галина Бевз.

Програма передбачала опрацювання 20 годин навчально-демонстраційного курсу «Методологія досліджень в гуманітарних напрямках з елементами статистики згідно європейських стандартів», що надало можливість познайомитися з польським досвідом використання в психологічних дослідженнях математичної статистики. Також учасникам стажування була презентована «Батьківська школа» – програма психологічної підтримки та роботи з батьками у навчальних закладах Польщі. Важливими частинами програми стажування були: знайомство з сьогоденням та історією Університету, робота з бібліотечними базами, участь у наукових дискусіях та конференції на тему: «Публічне здоров’я: соціальні, освітні та психологічні виміри».

Навчання мало щільний розклад і проходило у теплій і приємній атмосфері. Наразі учасники програми мали комфортне проживання у Академічному готелі, обіди в університетській столовій та кава-брейки в перервах між заняттями. Була організована екскурсійна програма по старому та підземному Любліну. Всі с задоволенням пройшли стажування, за що щиро подякували організаторам програми. Наприкінці польською стороною було запропонована співпраця в рамках розвитку Східно-європейського освітнього простору.