ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ННІМП В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Із перших днів вторгнення російських військ на територію України Психологічна служба «PRY U2» Навчально-нукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» працює над тим, аби створити всі можливості для підтримки учасників освітнього процесу.

Щопонеділка науковці кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП (доц. Яна Сухенко та доц. Світлана Хілько) проводять зі студентами Інституту групові терапевтичні сесії «PRY U2».

18 квітня 2022 року відбулося чергова групові терапевтичні сесії «PRY U2». Студенти знаходять час і можливості, хоча інколи це дуже складно: відсутній інтернет, обмаль часу, проблеми зі здоров’ям, волонтерська діяльність, захист рідної України аби доєнатися, поспілкуватися, отримати підтримку та допомогу від небайдужих працівників Навчально-наукового інститутут менеджменту та психології.

Дякуємо кожному працівнику Інституту, який сьогодні докладає всі зусилля для нашої найшвидшої перемоги. Щодня наш незламний дух та міць зростають. Кожен із нас гідно тримає оборону на освітянському фронті та формує сильну, освітчену, непереможну націю.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!