УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ШКОЛА АРХЕТИПІКИ» ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕНЬ СУЧАСНОСТІ І ПОВСЯКДЕННОСТІ (ПАРИЖ, ФРАНЦІЯ)

УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ШКОЛА АРХЕТИПІКИ» ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕНЬ СУЧАСНОСТІ І ПОВСЯКДЕННОСТІ (ПАРИЖ, ФРАНЦІЯ)

Запрошують

29 ЛИСТОПАДА 2024 р., 16:30-18.30 (за київським часом)

на онлайн лекцію з елементами евристичної бесіди за темою:

«УЯВНЕ І ПОВСЯКДЕННЕ»

Спікер: Мішель МАФФЕСОЛІ, всесвітньо відомий мислитель, почесний професор Сорбонни, співзасновник і керівник французької школи архетипіки – Центру досліджень сучасності і повсякденності.

Модератор: Костянтин ЛАДУРЕНКО, незалежний дослідник і виконавчий директор Громадської організації «Наукове товариство Українська школа архетипіки», викладач Центру Еймса NASA.

Технічна підтримка: Павло МЕЛЬНИК, незалежний дослідник, дійсний член і член Правління Громадської організації «Наукове товариство Українська школа архетипіки».

Буквально нещодавно (14-15 листопада) в Сорбонні відбулася міжнародна конференція на честь 80-річчя Мішеля Маффесолі «Уявне і повсякденне», в якій взяли участь дослідники 17 країн світу, в тому числі України. Заключною частиною конференції стала доповідь ювіляра на тему: «Catena Aurea» або Карлик на плечах велетнів. В цій доповіді Мішель Маффесолі фактично виклав методологію своїх досліджень. Ключові ідеї цього виступу незабаром стануть доступні й українським дослідникам проблем публічного управління та спеціалістам-практикам публічної сфери.

Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM: http://www.graf21.org.ua/usarch20241129/  

Бажаючі отримати сертифікат про підвищення кваліфікації від Української школи архетипіки і паризького Центру досліджень сучасності і повсякденності на 0,2 освітні кредити ЄКТС за підписом професорів М. Маффесолі та Е. Афоніна мають зареєструватися до початку заходу за покликанням:    https://docs.google.com/forms/d/1GOYsr-BmKXUoI42BX7ljly1shf8hqcL57_uJ08lBmH8/edit

Це вже буде п’ятий відкритий освітній формат із серії публічних виступів представників Української школи архетипіки в контексті популяризації результатів досліджень УША, які заплановано провести протягом 2024-2025 навчального року. Ініціатива проведення відкритих гостьових лекцій належить НТ УША, зокрема її лідеру Едуарду Афоніну – доктору соціологічних наук, професору, а також кафедрі публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології УМО, зокрема Ії Дегтярьовій – доктору наук з державного управління, професору.

Цикл відкритих заходів орієнтований передусім на державних службовців, викладачів, магістрантів та аспірантів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Водночас він корисний для наукових та науково-педагогічних працівників суміжних профілів та загалом для усіх, хто цікавиться питаннями розвитку Української держави, чинниками її перемоги у війні з російською федерацією та розкриттям потенціалу повоєнної відбудови.